Депутати «Нашого краю» привітали жителів села Журжевичі на Житомирщині з 330 річницею заснування

14.06.2114 06 novost zhytomyr den sela - Депутати «Нашого краю» привітали жителів села Журжевичі на Житомирщині з 330 річницею заснування

Жителі і гості поліського села Журжевичі у Житомирській області відзначали 330 річницю заснування свого села. До святкування доєдналися депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Олег Казюк та депутат Коростенської районної ради від «Нашого краю» Олександр Ковальчук.

Святкування річниці села випало на свято Вознесіння Господнього — 4 червня. Цього дня подяку від Олега Казюка отримала староста Журжевицького старостинського округу Марія Мойсієнко. Також від керівника фракції партії «Наш край» Олевської міської ради Сергія Вовка були вручені подяки  ветеранам праці Петру Новаку, Василю Кондратовцю, Людмилі Лотузі та матері-героїні Оксані Гергало.

Цінні подарунки від депутатів «Нашого краю» отримали й сім’ї, що в цьому році відзначають ювілейні дати подружнього життя: Микола та Людмила Белан, Олександр та Ольга Новак – 30-річчя, або перлинове весілля, Володимир та Марія Кондратовець – 45-річчя, або сапфірове весілля.

Село Журжевичі, сховане серед лісів та боліт поліської глибинки, тихе і затишне, цікаве своїми самобутніми звичаями і традиціями. Справжнім подарунком від влади  для жителів села стало завершення будівництва дороги Олевськ-Будки, що на 8 км зробило під’їзд до села комфортнішим.