Депутати “Нашого краю” провели у Слов’янську суботник

18.04.17.jpg - Депутати “Нашого краю”  провели у Слов’янську суботник

12 квітня депутати та група активістів Слов’янської міської організації “Нашого краю” вийшли на прибирання паркової території біля будинку на вулиці Солоділова.

Озброївшись граблями і лопатами, учасники суботника протягом декількох годин прибирали накопичений за зиму сухостій та сміття.

Акцію благоустрою організували власними силами. Техніку для збору і вивезення сміття забезпечив депутат міської ради від “Нашого краю” Максим Флерко, який виступив ініціатором проведення суботника.

За словами голови фракції “Нашого краю” у Слов’янській міськраді Олексія Яковленко, заклик попрацювати на благо міста підтримали всі партійці.

Депутат міської ради від “Нашого краю” Костянтин Бондаренко підкреслив, що любити своє місто потрібно не тільки на словах.

“Сьогодні прийшов час, коли потрібно підтверджувати свої слова реальними справами і вчинками. Як і всі мешканці міста, ми хочемо, щоб Слов’янськ був чистим, комфортним і зручним для проживання містом. Тому участь у його благоустрої, чи то розробка нормативних документів, чи то прибирання міської території – ми вважаємо принциповими громадянськими і партійними обов’язками”, – зазначив він.

Наступний суботник у “Нашому краї” планують провести у найближчі дні на території Слов’янського курорту.

Депутати сподіваються, що їхня робота стане прикладом для городян і мотивуватиме їх до особистої участі у благоустрої рідного міста.