Депутати “Нашого краю” поклали квіти до Меморіалу Слави

11.05.17

tsvety4 600x450 300x225 - Депутати "Нашого краю" поклали квіти до Меморіалу Слави9 травня народний депутат України Олександр Фельдман і депутати Харківської міськради від «Нашого краю» поклали квіти до Меморіалу Слави.

У День Перемоги, 9 травня депутати фракції «Нашого краю» в Харківській міській раді поклали квіти до Меморіалу Слави в Лісопарку. Депутати партії щорічно 9 травня приїжджають на Меморіал Слави, щоб вшанувати пам’ять полеглих воїнів.

Олександр Фельдман, народний депутат України, співголова партії «Наш край» прийшов до Меморіалу Слави з синами.

«Я впевнений, що пам’ять і вдячність – це те, що робить нас людьми, – сказав Олександр Фельдман. І в увічненні пам’яті героїв не повинно бути ніякої політики, ніякого зайвого пафосу, ніяких перекручувань на догоду сьогочасної кон’юнктури. 9 Травня – це наше спільне свято, яке має об’єднувати, а не роз’єднувати людей. Зараз ми особливо розуміємо високу ціну миру і свободи. Низько вклоняємося нашим дорогим ветеранам, переможцям! Всі ми, їхні нащадки, пам’ятаємо, дякуємо і пишаємося Великою Перемогою! Їх подвиг в ім’я майбутнього – моральний орієнтир для нас. Наш обов’язок – зберегти його і передати дітям. Довгих років життя, здоров’я, щастя і благополуччя всім, хто наближав Перемогу! Вічна пам’ять тим, кого немає з нами».