Депутати «Нашого краю» підтримали програму тероборони Коростенського району на Житомирщині

21.02.22korosten teroborona - Депутати «Нашого краю» підтримали програму тероборони Коростенського району на Житомирщині

Депутати Коростенської районної ради затвердили програму матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони в межах району на 2022 рік під час засідання сьомої сесії. Участь у заході взяли депутати від політичної партії «Наш край».

Депутати затвердили програму матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони у Коростенському районі на 2022 рік, а також  звіт про виконання районного бюджету Коростенського району за 2021 рік.

Затверджено проєкт  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Радовель, яким збільшено територію села на 226 га.

Також депутати заслухали та взяли до відома інформацію керівника Коростенської окружної прокуратури по результатах її роботи у минулому році й планах на поточний.

Крім того, під час сесії проголосували за звернення депутатів до жителів Коростенського району щодо ситуації з можливою військовою загрозою.