Депутати “Нашого краю” на Чернігівщині ініціюють ремонт доріг в Линовицькій громаді

06.05.21lynovyczya - Депутати "Нашого краю" на Чернігівщині ініціюють ремонт доріг в Линовицькій громаді

Чернігівська обласна рада підтримала запит депутата від “Нашого краю” Сергія Баришовця та прийняла на своїй сесії рішення доручити обласній державній адміністрації і Службі автомобільних доріг у Чернігівській області звітувати про готовність здійснити ремонт доріг в Линовицькій територіальній громаді Прилуцького району.

Депутатський запит щодо необхідності проведення такого ремонту Сергій Баришовець подав за результатами зустрічей з жителями згаданої громади.

За його словами, дорога між населеними пунктами Линовиця – Бубнівщина – Білошапки й Онищенків – Малківка (в напрямку до міста Прилуки) потребує термінового ремонту.

«Це шлях, яким підвозять дітей із кількох населених пунктів до опорної школи в Линовиці. Крім цього, саме ця дорога сполучає села з районним центром. Громада своїми силами намагається підтримувати дорогу, але коштів на повноцінний ремонт немає, тому існує нагальна необхідність виділення коштів і проведення ремонту цього року», –
пояснив Сергій Баришовець.

Він додав, що поліпшення стану автошляху для жителів громади є особливо важливим, оскільки наразі місцевий перевізник навіть відмовляється здійснювати пасажирські перевезення й обслуговувати жителів громади, мотивуючи це абсолютно розбитим дорожнім покриттям.