Депутати на пляжах «закордонних» виборчих округів мають відпочивати за власний рахунок, – «Наш край»

22.07.16

Фіктивна робота депутата  в «округах» та «комітетах» має здійснюватися за власний кошт, а не оплачуватись із державного бюджету. Про це сьогодні заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, депутатам слід оплачувати лише офіційну 30-денну відпустку, а не фіктивну роботу в «округах» та «комітетах». «Закриття сесії 15 липня і відкриття 6 вересня дає народним депутатам понад 50 днів фактичної відпустки, яка оплачується з кишень людей. Це неподобство потрібно якомога швидше припинити», – наголосив Олександр Мазурчак.

На його думку, що депутатам слід перестати вводити людей в оману так званою «роботою в комітетах», оскільки лише одиниці справді працюватимуть у спекотні дні липня та серпня. «Більшість депутатів працюватимуть на пляжах «закордонних» виборчих округів», – додав співголова партії «Наш край».

Він зазначив, що теплі крісла парламенту  жодним чином не відносяться до шкідливих умов праці, а професія народного депутата не перебуває у списку професій і посад із шкідливими умовами праці.

«Наш край» наголошує, що разова більш ніж 50-денна відпустка може бути призначена лише працівникам, зайнятим на роботах, пов’язаних із негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих факторів. І я нагадую, що нещодавно Кабмін несправедливо скоротив перелік таких професій, тоді як депутати продовжують користуватися привілеями», – підсумував Олександр Мазурчак.