Депутати Миколаївської міськради від «Нашого краю» борються за збереження єдиної в місті льодової ковзанки «Гольфстрім»

17.05.16

Депутати від «Нашого краю» не допустять знищення єдиної в місті льодової ковзанки «Гольфстрім». Про це заявив голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Миколаївської міської ради Сергій Мотуз.

Він зазначив, що ситуація з льодовою ареною загострилася у зв’язку з подорожчанням електроенергії, води і орендної плати за землю. Льодовий бізнес став невигідним. За останній рік власник льодового катка пішов в збиток на 750 тис. грн. Більше 80% часу «Гольфстрім» працював для спортсменів. Без тренувальної бази залишилися десятки фігуристів від 3 до 19 років і сотні хокеїстів любителів. Адміністрація катка плату за заняття спортсменам підняти не може. Вона і без того висока – 900 гривень на місяць. Через занадто високих комунальних послуг і вартості на оренду землі Миколаїв може втратити крижану арену.

«У кожному обласному центрі є льодовий каток. Наш був побудований в 2006 році. Проект самого будівництва дозволив здійснити будівництво цілого льодового комплексу, в якому розміри та якість льодового покриття відповідають міжнародним й навіть Олімпійським стандартам. Ми не маємо морального права допустити його знищення. Як господарники, розуміємо, наскільки важко сьогодні вижити бізнесу за таких «демократичних» тарифах. Ми вже сьогодні порушуємо питання зниження орендної плати для льодової ковзанки на засіданнях наших постійних комісій. Упевнений, що незабаром ми доб’ємося для «Гольфстріму» зниження орендної плати на землю і вже в жовтні 2016 ковзанка пустить на лід миколаївців», – сказав Мотуз.

Окрім усього іншого, депутат від «Нашого краю» розповів про те, що зараз також ведуться переговори з власником льодової арени, щоб третина часу роботи спортивного комплексу надати для дітей сиріт і вихованців інтернатів на безкоштовній основі.

«Депутати від «Нашого краю» зуміли відстояти продовження програми «Миколаївський двір», продовжити термосанацію бібліотек та дитячих садків, реконструкцію та капітальний ремонт школи №36, ремонт доріг, будівництво зливових споруд та багато іншого. «Гольфстрім» – це пріоритет для миколаївців, а значить і пріоритет для нас, депутатів міськради від «Нашого краю». Ми не дозволимо нікому грати майбутнім наших спортсменів », – наголосив Сергій Мотуз.