Депутати місцевих рад Миколаївської області пройшли навчання в «Школі партії»

11.07.16

Депутати місцевих рад Миколаївської області, обрані від партії «Наш край», відвідали семінар з питань місцевого самоврядування.

Семінар відкрив голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край», депутат обласної ради Володимир Луста, який зазначив, що ефективна діяльність депутатського корпусу місцевих рад, використання прав і обов’язків, наданих законодавством сприятимуть позитивним змінам в житті Миколаївщини.
«Особлива роль депутата місцевої ради – не тільки наполегливо працювали над вирішенням проблем у виборчому окрузі, але і розуміння того, що він є офіційним представником всієї громади в органах влади», – підкреслив Луста.
Експерт семінару Андрій Осипов поділився з присутніми своїм досвідом, який він отримав, будучи депутатом Луцької міськради. На конкретних прикладах він показав важливість знання основ законодавства та результати їх правильного застосування на практиці.
В ході проведення практичних занять учасники показали організаторам семінару високий рівень професіоналізму, володіння основами законодавства і вміння реалізовувати на практиці Закони України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо організації роботи, використання прав, обов’язків і відповідальності депутата.
Подібні семінари для депутатів місцевих рад Миколаївська обласна організація партії «Наш край», спільно з проектом «Школа партії», планує проводити на постійній основі.