Депутати Коростенської райради від «Нашого краю» підтримали звернення до влади щодо нових податків

30.12.21rajrada 1 - Депутати Коростенської райради від «Нашого краю» підтримали звернення до влади щодо нових податків

Коростенська районна рада підтримала звернення до влади із вимогою не допустити введення нових податків, передбачених змінами до Податкового кодексу, у тому числі – на земельні паї. Зокрема, документ підтримали депутати від політичної партії «Наш край» Леся Рудницька та Олександр Ковальчук.

Звернення до президента і Верховної Ради щодо неприпустимості набрання чинності проєктом Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», який запроваджує ряд нових податків, у тому числі й на земельні паї громадян, депутати підтримали одноголосно.

Крім того, під час сесії обранці затвердили бюджет Коростенського району на 2022 рік та проєкти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Білокоровичі, Нові-Білокоровичі та Бучмани.

Також депутати розглянули відповідь Служби автомобільних доріг у Житомирській області, яка надійшла на звернення депутатів щодо облаштування системами освітлення та жовтими миготливими світлофорами перехресть на автомагістралі Київ-Ковель. В результаті ухвалили рішення підготувати відповідні звернення до Генеральної прокуратури та Мінінфраструктури щодо нереагування з боку САД в Житомирській області та Укравтодора на проблеми із безпекою руху на трасі міжнародного значення М-07.