Депутати фракції «Наш край» у Смілі виступили проти піднятті тарифів на воду до космічних розмірів

27.01.22cherkasy voda - Депутати фракції «Наш край» у Смілі виступили проти піднятті тарифів на воду до космічних розмірів

Смілянське комунальне підприємство, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення, намагається  значно підвищити тарифи на свої послуги. Проти цього рішення одностайно виступили депутати фракції «Наш край» у Смілянській міській раді.

Спираючись на подорожчання електроенергії та теплоенергії,  збільшення фонду заробітних плат та амортизацію,  підприємство наполягає на збільшенні тарифу до 82 гривень за кубометр. На думку смілян, така вартість – захмарна та непідйомна, особливо для малозабезпечених верств населення.

Депутати від «Нашого краю» були одностайно проти цього підвищення. І після довгих дискусій між комунальним підприємством і тарифною комісією, тариф все ж таки знизили: для багатоповерхівок – до 67 гривень 89 копійки з комерційним лічильником обліку, для приватного сектору та багатоповерхівок без лічильника – до 65 гривень 82 копійки.

«Звичайно, це все одно занадто висока ціна, особливо в порівнянні з якістю надання цих послуг та самої води!» – зазначає керівник фракції депутатів партії «Наш край» в Смілянській міській раді Микола Стуженко.

За його словами, саме такі дії  заганяють людей у ще більший відчай та безвихідь, знищують останні краплі довіри до інститутів влади.

Невдовзі питання тарифу на водопостачання та водовідведення може бути винесене на розгляд виконавчого комітету Смілянської міської ради.

«Прогнозовано, що цього року підвищення цін у півтора рази випереджатиме зростання пенсій, заробітні плати також не підвищуватимуться з такою ж швидкістю, а тому, кожне збільшення тарифів – черговий крок, який наближає країну до прірви», – переконаний  керівник обласного осередку партії «Наш край Анатолій Нужний.

На його думку, саме зараз влада всіх рівнів повинна підтримати найбідніші верстви населення.

Депутати фракції «Наш край» вже сьогодні закликають владу не допустити появу чергового тягаря на плечах жителів громади.