Депутати Чернігівської облради від партії «Наш край» вимагають налагодити діяльність облради з дотриманням чинного законодавства України

27.01.21baryshovecz 1 - Депутати Чернігівської облради від партії «Наш край» вимагають налагодити діяльність облради з дотриманням чинного законодавства України

Депутати Чернігівської облради від партії «Наш край» вимагають налагодити діяльність облради з дотриманням чинного законодавства України. За словами керівника партійної фракції Сергія Баришовця, поки депутати «так званої більшості» закони ігнорують, а тому «Наш край»  утримується від участі в засіданнях сесій.

«Позиція нашої фракції є принциповою щодо дотримання законності в роботі обласної ради. Ми неодноразово заявляли про грубі порушення закону і регламенту при проведенні таємного голосування з виборів голови та заступників голови Чернігівської обласної ради та в інших питаннях першої сесії. Порушення закону не можуть породжувати законні наслідки і маємо звернення до суду, який, я сподіваюся, надасть об’єктивну правову оцінку подіям у Чернігівській обласній раді. Виборці обирали депутатів не для того, щоб вони порушували закон. Закон – один для всіх, у тому числі і депутатів», – наголосив Сергій Баришовець.

В умовах здійснення сумнівних процедур і порядку прийняття рішень, «Наш край» вимагає повного дотримання законності в роботі обласної ради, без чого депутати не можуть поділяти з «так званою більшістю» політичної відповідальності.

Представники політичної фракції «Наш край» у Чернігівській облраді налаштовані на конструктивну співпрацю у рамках закону з представниками інших політичних сил задля подолання кризи.

Як повідомлялося раніше, «Наш край» заявляв про порушення регламенту і законодавства під час обрання керівного складу обласної ради на першій сесії, вказуючи на маніпулятивні голосування та порушення законів України. Другу сесію облради також намагалися провести з порушенням необхідних термінів і регламенту. Її засідання двічі не відбувалося через відсутність кворуму.