Депутатські гроші пішли не на округи кожному депутату, а на обласні лікувальні установи, – Володимир Луста

01.08.17

Голова фракції «Наш край» Володимир Луста прокоментував заяви колег про те, що фракція витратила більше всіх депутатських грошей.

За його словами, члени фракції об’єднали свої зусилля, щоб комплексно вирішити проблеми медзакладів.

«Члени фракції «Нашого краю» ще на початковому етапі роботи домовилися про те, що будуть консолідувати свої «депутатські» і направляти їх на конкретні проекти», -підкреслив Володимир Луста.

Він нагадав, що процедура виділення депутатських грошей вимагає подавати запити. І тільки після того, як буде визначено їх призначення, депутат зможе їх отримати.

Володимир Луста зазначив, фракція прийняла рішення направити гроші в обласний центр.

«Фракція «Нашого краю» в минулому році витратила 500 тисяч на Миколаївську обласну онкологічну лікарню.В цьому році спільними зусиллями депутатам вдалося допомогти обласній дитячій лікарні та Миколаївській міській лікарні №3. За словами Лусти, жителі районів так чи інакше їдуть лікуватись у Миколаїв, тому було прийнято рішення направити гроші і до обласного центру», – повідомив він.

Голова фракції підкреслив, що інші фракції можуть піти тим же шляхом і спільно вирішувати важливі проблеми області. Крім того він наголосив, що всі гроші виділені «Нашому краю», були консолідовані і витрачені продумано.