Депутатка від «Нашого краю» взяла участь у засіданні гуманітарної комісії Житомирської облради

12.01.22gumkomisiya - Депутатка від «Нашого краю» взяла участь у засіданні гуманітарної комісії Житомирської облради

Під час засідання постійної гуманітарної комісії Житомирської обласної ради депутати розглянули 13 питань щодо фінансування заходів обласних галузевих програм. Участь у засіданні взяла, серед інших, депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Оксана Олійник.

На комісії депутати розглянули 13 питань фінансування заходів обласних галузевих програм, які були ухвалені на засіданні восьмої сесії.

Так, зокрема, Обласна комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 передбачає фінансування 16 установ спортивного профілю. Загальна сума на рік – 103 мільйони гривень. Серед інших, депутати порушили питання розвитку велосипедного спорту в області та інфраструктури для нього.

Також розглянули обласну програму «Розвиток молодіжної політики Житомирщини» на 2021-2025 роки.

Обласна програма з національно-патріотичного виховання на 2022-2025 роки цього року передбачає реалізацію нового проєкту «Національне надбання українського народу» – це вебінари на базі музеїв за участю молоді з усієї області.

Крім того, цьогоріч на Житомирщині святкуватимуть140 років з дня народження  Івана Огієнка, у зв’язку із чим в області заплановано 18 заходів, на які витратять 98 тисяч гривень.

На комісії депутати розпорядились отримувати від профільних департаментів та управлінь щоквартальний звіт по всіх програмах, які стосуються використання коштів з бюджету гуманітарного напрямку.