Депутатка від «Нашого краю» взяла участь у засіданні групи з гендерних питань на Житомирщині

12.01.22rivni mozhlyvosti - Депутатка від «Нашого краю» взяла участь у засіданні групи з гендерних питань на Житомирщині

Депутати групи з гендерних питань «Рівні можливості» Житомирської обласної ради провели засідання, на якому обговорили можливості протидії домашньому насильству і запобігання проявам сесксизму. Участь у засіданні групи взяла депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Оксана Олійник.

На засіданні обговорили питання домашнього насильства та необхідність  ратифікації Конвенції ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством стосовно жінок і домашньому насильству.

На 2022 рік депутатки запланували:

–  підняти питання Етичного кодексу депутатів ради та внесення необхідних змін до регламенту Житомирської обласної ради з метою запобігання випадків сексизму та підвищення рівня політичної культури;

–  розглянути можливості реалізації окремої обласної програми щодо профілактики йододефіциту, проведення заходів, що  сприяють підвищенню рівня гендерної культури та підтримки жіночого лідерства.

Депутатська група створена у травні минулого року. Метою її діяльності є забезпечення рівних прав і можливостей для різних соціальних груп населення в територіальних громадах Житомирщини.