Депутатка від «Нашого краю» Дар’я Маркотет номінована на звання «Жінка року-2022» Каланчацької громади

17.02.22zhыnka roku - Депутатка від «Нашого краю» Дар’я Маркотет номінована на звання «Жінка року-2022» Каланчацької громади

В Каланчацькій громаді Скадовського району Херсонської області вперше складуть рейтинг найуспішніших жінок за 9 номінаціями «Жінка року-2022». Участь у конкурсі бере депутатка від політичної партії «Наш край» Дар’я Маркотет.

Конкурс, започаткований виконавчим комітет селищної ради, стартував 20 січня поточного року. За результатами першого етапу та опрацювання заявок конкурсна комісія сформувала список конкурсанток за дев’ятьма номінаціями. Дар’я Маркотет представлена в номінації «Державна служба і місцеве самоврядування».

З 2019 року вона очолює Центр надання адміністративних послуг, який з’явився у громаді завдяки її ініціативі та активної участі. Також вона бере участь у різноманітних проєктах і конкурсах, які сприяють розвитку громади.

Всіх бажаючих підтримати Дар’ю Маркотет просимо зайти на Фейсбук-сторінку Каланчацької громади за посиланням:

https://www.facebook.com/107087394664083/posts/336541555051998/

та поставити лайк під її фото.

Онлайн-голосування триватиме до 24 лютого включно.

ВАЖЛИВО! Зараховуються лише лайки, що будуть поставлені безпосередньо під фотографією виключно на Facebook-сторінці Каланчацької громади, перепости на інші сторінки та коментарі не зараховуються. Просимо підтримати нашу депутатку!