Депутатка «Нашого краю» на Херсонщині взялась організувати медобстеження бійців військової частини А2407

25.11.21vijskova chastyna - Депутатка «Нашого краю» на Херсонщині взялась організувати медобстеження бійців військової частини А2407

Для особового складу військової частини А2407 проведуть медичне обстеження. Організацію процесу взяла на себе депутат фракції “Наш край” Херсонської обласної ради, головний лікар Херсонського онкологічного диспансеру Ірина Сокур по результатах відвідування військової частини.

“Мала за честь поспілкуватися з нашими військовими та привітати їх напередодні 5-річчя заснування військової частини А2407. Як депутатці обласної ради та медику мені важливо, щоб умови перебування у військових частинах Херсонщини були гідними та відповідали усім вимогам. Тому вважаю своїм громадянським обов’язком підтримувати військових та допомагати їм”, – розповіла Ірина Сокур.

Вона додала, що в ході спілкування було ухвалено рішення організувати проведення медичних обстежень для особового складу військової частини.

І, оскільки, зовсім скоро День Збройних Сил України, Ірина Сокур запропонувала колегам по депутатському корпусу долучитися до привітань військових посильною підтримкою.

“Повірте, їхня віра в нашу державу, відданість народу та непідробний патріотизм варті найкращого!”, – зазначила Ірина Сокур.