Депутатка “Нашого краю” ініціює ремонт центральної вулиці Ніжина

07.05.21kopyczya - Депутатка "Нашого краю" ініціює ремонт центральної вулиці Ніжина

Депутатка Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Наталія Копиця виступила з ініціативою проведення ремонтних робіт на одній із центральних вулиць Ніжина. Під час сесії обласної ради вона подала відповідний депутатський запит, який підтримали депутати.

Як пояснила Наталія Копиця, вулиця Московська в Ніжині є однією з центральних, там зосереджено значний потік автотранспорту. Крім цього, ця міська автомагістраль є частиною автошляху Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин. Проведення ремонту дорожнього покриття потрібне задля безпеки дорожнього руху на цій важливій ділянці дорожньої артерії області.

«Прошу виділити кошти на ремонт дорожнього покриття на вулиці Московській у місті Ніжин», – наголошується у депутатському запиті Наталії Копиці.

 За підсумками розгляду запиту обласна рада доручила обласній державній адміністрації та Службі автомобільних доріг у Чернігівській області розглянути це питання й інформувати про результати.

Як повідомлялося, депутати Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» на сесії подали 20 запитів, що стосуються необхідності вирішення кількох десятків проблемних питань жителів регіону.