Депутат Житомирської облради від “Нашого краю” став одним із спонсорів футбольного турніру на Малинщині

18.05.21photo 2021 05 18 12 15 42 e1621329514552 - Депутат Житомирської облради від "Нашого краю" став одним із спонсорів футбольного турніру на Малинщині

За спонсорської допомоги депутата  “Нашого краю” в смт Гранітне в Малинському районі Житомирської області відбувся кубковий турнір з футболу, присвячений пам’яті воїнів АТО. Спонсором заходу, разом із Асоціацією футболу Малинщини, став депутат Житомирської обласної ради від партії “Наш край” Сергій Диняк.

У запеклій боротьбі за лідерство  змагалися  п’ять команд: ФК «Будівельник» (смт Гранітне), ФК «Каскад» (с. Федорівка), ФК «Урожай» (с. Українка), ФК «Євро-Пак» (с. Нові Вороб’ї) та ФК «Промінь» (с. Любовичі). Свої клуби  приїхали підтримати і вболівальники, і учасники АТО, запрошені Асоціацією футболу Малинщини.

“Я вдячний Асоціації футболу Малинщини за те, що турнір стає традиційним. Сьогодні ми згадуємо тих захисників, які поруч з нами, і тих хто, нажаль, не повернувся з війни на Сході”,- зазначив у своєму виступі Сергій Диняк.

Учасники і глядачі турніру вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, капітани команд поклали квіти до пам’ятних дощок Олександру Снітку та Олексію Влодарському —  загиблим бійцям, які мешкали в смт. Гранітне.

Впродовж кількох годин вболівальники, а також запрошені учасники АТО, могли спостерігати за напруженою та водночас цікавою грою. Але, як відомо, перемагають найсильніші. Перше місце у кубковому турнірі з футболу здобув ФК «Будівельник», друге — ФК «Каскад», третє ФК «Урожай». Усі команди, які вибороли призові місця, та окремі футболісти-учасники змагань, котрі в особистому заліку набрали найбільше балів, були відзначені кубками та грошовими преміями.