Депутат Житомирської обласної ради від “Нашого краю” привітав жінок Любарської, Чуднівської та Вільшанської громад з Днем матері

13.05.21photo 2021 05 13 13 57 00 e1620903633401 - Депутат Житомирської обласної ради від "Нашого краю" привітав жінок Любарської, Чуднівської та Вільшанської громад з Днем матері

До Дня матері депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак привітав і передав подарунки матерям- героїням Чуднівської та Вільшанської громад. Ці громади по-справжньому славляться кількістю матерів-героїнь, більше 150 жінок носять це почесне звання. Усі вони отримали відзнаки від Ігоря Ходака з нагоди свята.

Подарунки від депутата до Дня матері отримали і матері-героїні, матері воїнів, що загинули на Сході України та вдови ліквідаторів Чорнобильської катастрофи Любарщини.

«Щось магічне, величне, неосяжне, до болю близьке є в образі кожної Мами! Це автори унікальних історій, особливих історій народження нового життя! Це безумовна любов і найніжніші обійми, це очі сповнені глибин мудрості! День матері в Україні відзначається не так давно, але привітати у цей день тих, хто дарує життя – велика радість і честь», – зазначив Ігор Ходак.