Депутат від ” Нашого краю” звернувсь до правоохоронних органів щодо несанкціонованого вивантаження сміття на території Чуднівської громади

25.03.21

Депутат Житомирської  обласної ради від ” Нашого краю”  Ігор Ходак ініціював звернення до правоохоронних органів та Державної екологічної інспекції Поліського округу щодо несанкціонованого вивантаження сміття у селі Будичани Житомирського району. Про це повідомляє регіональна пресслужба партії.

Стихійне сміттєзвалище виявили місцеві жителі  на території непрацюючого цегляного заводу, де нині зареєстроване приватне підприємство, повідомили у пресслужбі.

«Серед 40 тон промислових і побутових відходів були і  медичні відходи – одноразові халати, маски, рукавички, а також упаковки від таблеток та препаратів. В смітті були знайдені  квитанції з міста Львова. В подальшому, на місце події представниками органів місцевого самоврядування була викликана поліція та державна екологічна інспекція. Під час відпрацювання першочергових заходів, було встановлено несанкціоноване і самовільне розміщення твердих побутових відходів в непередбаченому місці, при відсутності будь-яких дозвільних документів», – йдеться у повідомленні.

 Також у звернені зазначено, що близько до місцезнаходження сміття протікає річка Будичанка, що є притокою Тетерева, який в свою чергу формує водосховище для відбору води в місто Житомир.

«Ареол розповсюдження забруднення може сягати усієї області. Тому Ігор Ходак, як депутат обласної ради, ініціював комплексне розслідування правопорушення та притягнення  до відповідальності винних осіб», – повідомили у пресслужбі.

 “Я, як депутат обласної ради, не можу бути осторонь від проблем та занепокоєнь людей, якими обраний. Зважаючи на зухвалість та винятковий цинізм злочину, вчинений з мотивів явної неповаги до суспільства, правоохоронних та правозахисних інститутів держави, нівелюючи будь-яке поняття відповідальності за злочин, скоєний особами впевненими у своїй безкарності, прошу Вас порушити кримінальну справу, здійснити комплекс оперативно-розшукових заходів та встановити винних осіб.

Окремо прошу дати кваліфікацію діям керівника непрацюючого цегляного заводу, який своїми поступками сприяв вчиненню злочину”, – підсумував Ігор Ходак в своєму зверненні.

photo 2021 03 25 16.13.25 768x1024 - Депутат від " Нашого краю" звернувсь до правоохоронних органів щодо несанкціонованого вивантаження  сміття на території Чуднівської громади

photo 2021 03 25 16.13.28 768x1024 - Депутат від " Нашого краю" звернувсь до правоохоронних органів щодо несанкціонованого вивантаження  сміття на території Чуднівської громади