Депутат від «Нашого краю» збудував паркан біля однієї зі шкіл Житомирщини

18.06.2118 06 novost zhytomyr shkola parkan 1 - Депутат від «Нашого краю» збудував паркан біля однієї зі шкіл Житомирщини

Територію Лопатицької ЗОШ l-lll ступенів у Житомирській області відтепер захищає новий паркан. Побудувати огорожу вдалося за сприяння депутата Олевської міської ради від «Нашого краю» Сергія Вовка.

За словами директорки школи Оксани Сичової, минулого року в будівлі школи була проведена термосанація і фасад закладу став різнокольоровим, тож адміністрація школи вирішила оновити і паркан навколо. По допомогу керівниця закладу звернулась до місцевого депутата від «Нашого краю».

За сприяння Сергія Вовка вдалося реалізувати і творчий задум директорки: нову горожу довжиною 60 м виготовили в оригінальному стилі з символічним використанням шкільної атрибутики. У школі навчається 221 дитина, тож всі вони розпочнуть новий навчальний рік в яскравому і цікавому середовищі.

«Учні, батьки та весь педагогічний колектив школи висловлює вдячність депутатам «Нашого краю» за допомогу»,- зазначила Оксана Сичова.

18 06 novost zhytomyr shkola parkan 2 - Депутат від «Нашого краю» збудував паркан біля однієї зі шкіл Житомирщини