Депутат від «Нашого краю» власним коштом застрахував медиків на Житомирщині

26.07.2126 07 zhytomyr b - Депутат від «Нашого краю» власним коштом застрахував медиків на Житомирщині

Другий рік поспіль працівники Романівської районної лікарні на Житомирщині отримують медичні страховки на випадок захворювання на COVID-19. Оплачує страхування депутат Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігор Ходак.

Цього року до Дня медика депутат оплатив медичні страховки для лікарів первинної галузі та приймального відділення, а також медичних сестер та санітарок — тих, хто перебуває у безпосередній близькості з хворими на коронавірус.

Таку допомогу меценат надає уже вдруге — минулого року, також з нагоди професійного свята, він виділив власні кошти на страхування 65 працівників лікарні. За минулий рік страховкою скористалися 9 людей, які лікувалися в стаціонарі з діагнозом COVID-19, після чого вони отримали по 5 тисяч гривень страхових коштів.

«В такий складний для країни період пандемії медики — наші янголи, які щоденно борються з хворобою, рятують людські життя, ризикуючи своїм. Саме тому вони, як ніхто, мають бути захищеними. Я вдячний їм за таку жертву, а страхування — це найменше, що ми можемо зробити, аби допомогти», — зазначив Ігор Ходак.

В Романівській районній лікарні кажуть, страхування медиків — це позитивний досвід, і минулий рік показав, наскільки важливі такі гарантії.