Депутат від «Нашого краю» став почесним жителем Житомирщини

22.07.2122 07 zhytomyr 2 - Депутат від «Нашого краю» став почесним жителем Житомирщини

Віктор Дерда, сімейний лікар, депутат Андрушівської міської ради від політичної партії «Наш край» отримав статус «Почесний громадянин села Гальчин» у Житомирській області.

В селі Гальчин Андрушівської громади Віктор Дерда проживає вже 36 років, потрапив сюди за направленням після закінчення Вінницього медичного інституту.

Два роки тому Віктор Дерда став успішним політиком, залишаючись незмінним лідером у місцевому осередку партії «Наш край». Нині він – депутат Андрушівської міської ради. Каже, обрав саме цю політичну силу, оскільки хоче розвивати свою рідну Андрушівську громаду.

Нещодавно, за багаторічну роботу на благо села, отримав статус «Почесний громадянин села Гальчин».

«Хотілося б, щоб люди менше хворіли, щоб була нормальна амбулаторія, щоб реформа була вдалою, але для цього потрібно багато працювати – і в медицині, і в політиці», – ділиться Віктор Дерда.

Лікар розповідає, медиків у його родині не було, тож свою професію  обрав за покликом долі.

«Ще в 7-му класі отримав травму ноги, потрапив у лікарню, і після того, як люди у білих халатах мене вилікували, одразу вирішив – хочу бути, як вони і допомагати людям», — каже Віктор Дерда.

Першим кроком був вступ в медучилище, однак тоді провалив іспити. Наполегливість та величезне бажання рятувати людей – перемогли. Згодом він вступив у Вінницький медичний інституту. І впродовж 36 років втілює дитячу мрію в життя.

«На роботу надихає результат. Приємно бачити посмішки людей, які одужали», – зазначає лікар.

Дружина почесного громадянина також медик, працює лікарем-педіатром. Разом вони мають двох доньок та онучку. Невтомна праця лікаря стала прикладом для інших, тому діти намагаються наслідувати батька. Старша дочка працює фармацевтом, а молодша – лікар-офтальмолог в Житомирській обласній лікарні.

Лікарська родинна знана серед односельців, яких Віктор Дерда шанує і характеризує, як добрих, щирих та справжніх.

«Я щасливий, бо багато років тому потрапив у гарне село і, зараз ні трішки не жалкую», – розповідає медик.