Депутат від “Нашого краю” Сергій Шахов відкрив приймальню на КПВВ “Станиця Луганська”

03.08.18

На контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» відкрито громадську приймальню народного депутата України Сергія Шахова.

«До людей нікому не було діла. Їх змушували по кілька годин стояти буквально в скотинячих умовах, а перевізники не соромилися брати з пенсіонерів по 200 грн за проїзд на мирну територію», – розповів Шахов журналістам.

При цьому місцева влада – представники Луганської обласної військово-цивільної та Станично-Луганської районної адміністрацій – мають намір ліквідувати громадську приймальню народного обранця під приводом того, що вони збиралися встановити якісь «модулі відпочинку».

Представники місцевих адміністрацій при цьому не бажають згадувати, що питання про створення прийнятних умов для громадян України, які змушені перетинати лінію розмежування, підняв саме Шахов.

Як з’ясувалося, у місцевої влади немає навіть проектів обладнання пунктів пропуску.

«До приймальні може звернутися кожен, – підкреслив Шахов, – Там постійно чергують медсестри і юристи, готові надати допомогу».

38204232 296836750894302 1726260288132481024 n - Депутат від "Нашого краю" Сергій Шахов відкрив приймальню на КПВВ "Станиця Луганська"

Сам нардеп також регулярно веде особистий прийом громадян.

Сергій Шахов раніше вимагав притягнути до відповідальності губернатора Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза.

«Пенсіонери, які живуть на тимчасово окупованих територіях, змушені витрачати до 3,5-4 тисячі гривень і вистоювати 8-годинні черги, щоб потрапити на територію, підконтрольну української влади», – заявив Шахов.

Депутат вимагає притягти до відповідальності обласну і районну владу, особисто главу Луганської ВГА Юрія Гарбуза, які ніяк не допомагають людям, щодня страждають від війни.