Депутат від «Нашого краю» розповів, хто винен у тому, що українські туристи застрягли в аеропортах

04.07.18

Одна з головних проблем української економіки – засилля монополій. Про це заявив народний депутат України, лідер «Нашого краю» в Луганській області, народний депутат Сергій Шахов.

Коментуючи проблеми, з якими зіткнулися українські туристи, які застрягли як в аеропортах Києва, так і аеропортах інших країн, Сергій Шахов зазначив, що однією з причин цієї ситуації стала монополізація ринків туристичних послуг та авіаперевезень.

Відповідаючи на питання, хто, на його думку, більшою мірою винен у проблемах, з якими зіткнулися українці: туроператори або авіакомпанії, нардеп сказав, що винні обидві сторони.

На думку Шахова, розбиратися в цій ситуації повинен Антимонопольний комітет України, в чиї обов’язки входить забезпечити ринкову конкуренцію.

«Коли на ринок будуть вільно заходити нові оператори, нові перевізники, тоді і будуть надані максимальні можливості для пасажирів і туристів», – заявив представник «Нашого краю».

Шахов вважає, що головним завданням на найближчий час повинна стати ліквідація монополій в усіх сферах економіки.

“Точно також повинні бути ліквідовані монополії на газ, електропостачання, теплопостачання», – заявив він

Нардеп зазначив, що нинішній Кабінет міністрів не впорається з цим завданням, оскільки зайнятий «грабунком країни».

«Йде пограбування з боку Кабміну, з боку кожного міністерства, яке не візьми», – сказав Сергій Шахов.

Як приклад він навів діяльність компанії Луганське енергетичне об’єднання.

«Є ЛЕО, яке постійно відключає людей від електроенергії. Його потрібно повернути державі, якщо інвестор за 26 років не модернізував, а тільки викачував гроші в кишені олігархів через електроенергію, підвищуючи тарифи», – заявив Шахов.

Також, розповідаючи про згубну роль монополій, нардеп заявив про те, що в Україні немає передумов для подорожчання залізничних квитків.

«Подорожчання цін на залізничні квитки – це, в першу чергу, корупція. Ціна квитків залежить від вартості електроенергії і від вартості дизельного палива. А ми прекрасно розуміємо, кому належить ця монополія», – заявив депутат, зазначивши, що Україна змушена закуповувати вугілля за завищеними цінами.