Депутат від «Нашого краю» провела зустріч із жителями Чуднова на Житомирщині

02.08.2102 08 chudnov - Депутат від «Нашого краю» провела зустріч із жителями Чуднова на Житомирщині

Депутатка Чуднівської міської ради від політичної партії «Наш край» Анастасія Кравчук провела зустріч з жителями одного з мікрорайонів містечка.

Під час зустрічі представники громади озвучили багато важливих питань, які потребують вирішення. Зокрема, жителі хочуть, щоб відновили місточок через річку.

Також жителі містечка порушили питання відновлення автобусного маршруту, оскільки мікрорайон віддалений і потребує сполучення з центром міста.

Ще однією болючою проблемою для жителів є забезпечення водою. Мешканці озвучили своє бажання мати централізоване водопостачання, оскільки у засушливі періоди в оселях практично немає води, криниці не забезпечують цієї потреби. Люди готові співпрацювати, аби покращувати свій мікрорайон.

«Разом з жителями обговорили можливі варіанти вирішення головних проблем. Готовність більшості шукати шляхи без нарікання мотивує і мене, як депутатку, і тих жителів мікрорайону, які налаштовані інертно чи скептично», — зазначає Анастасія Кравчук.

Депутатка підтримує таку форму спілкування з населенням. На її думку, зустрічі з громадськістю дуже важливі, оскільки дають можливість зрозуміти, що потрібно жителям громади та допомогти у вирішенні їхніх потреб.