Депутат від «Нашого краю» проти закриття однієї із шкіл Чернігова

01.03.172 - Депутат від «Нашого краю» проти закриття однієї із шкіл Чернігова

1 201x300 - Депутат від «Нашого краю» проти закриття однієї із шкіл ЧерніговаДепутат міської ради від “Нашого краю”, ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Микола Носко виступає за збереження школи №9 м. Чернігова.

Як повідомили представники батьківського комітету школи на сесії міської ради, у листопаді минулого року з’явилися чутки про закриття школи чи її об’єднання з іншим навчальним закладом. Звернення до міського та обласного управлінь освіти завершилися відписками без конкретної відповіді. Батьки так і не отримали гарантій щодо подальшої стабільної роботи школи.

На сесії Микола Носко заявив, що ознайомлений із цим проблемним питанням і розділяє занепокоєння педколективу школи та батьків учнів.

«Я знаю школу №9 вже сорок років. За останні роки, особливо з приходом нового директора, там зроблено дуже багато – замінено вікна, двері, створено всі умови для повноцінної роботи навчального закладу. Це хороша школа, хороший колектив, і я робитиму все для її збереження», – наголосив він.

Микола Носко підкреслив, що направив депутатське звернення і надалі контролюватиме питання щодо подальшої діяльності навчального закладу. Зараз у школі №9 навчаються 400 учнів із мікрорайону «5 Кутів».