Депутат від «Нашого краю» посприяла виїзній консультації лікарів в Пологах Запорізької області

27.01.22pology vyyizdna - Депутат від «Нашого краю» посприяла виїзній консультації лікарів в Пологах Запорізької області

3 лютого в Пологах відбудеться виїзна консультація провідних спеціалістів Запорізької обласної клінічної лікарні. Це стало можливим за сприяння депутата Пологівської міської ради від партії «Наш край» Анни Дуб та за підтримки директора ТОВ “АГРО КОМ 1990” Віктора Бандурова.

Завдяки плідній співпраці з директором КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” Ігорем Шишкою такі консультації відбуваються регулярно, що дає змогу жителям Пологівської громади звернутись за допомогою до вузьких спеціалістів, яких, на жаль, не вистачає на місцях.

Прийматимуть пацієнтів лікарі у приміщенні “Пологівського Центру первинної медико-санітарної допомоги”, де Анна Дуб обіймає посаду головного лікаря. Як зазначила депутат, подібна практика – надважлива для жителів Пологівського району.

“Віддаленість від обласного центру, карантинні обмеження та брак спеціалістів призводять до того, що пацієнти несвоєчасно звертаються за допомогою. Як наслідок – погіршення стану здоров’я та можливі ускладнення. В такій ситуації консультації лікарів допоможуть землякам подбати про своє здоров’я, ” – зазначила Анна Дуб.