Депутат від «Нашого краю» Петро Кіссе привітав жителів Біляївського району зі святом

25.10.17

На минулі вихідні жителів Біляївського району, які відзначали дні народження відразу двох сіл – Великий Дальник і Маяки, привітав депутат Біляївського районного ради від «Нашого краю» Петро Кіссе. Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної організації «Нашого краю».

У своєму виступі Петро Кісcе побажав жителям району процвітання і благополуччя, йдеться в повідомленні.

«Від себе особисто і від «Нашого краю» дозвольте привітати вас з днем народження вашого села, побажати йому процвітання, розвитку, миру, добра, благополуччя – всього самого найкращого. На свято ми прийшли не з порожніми руками. «Наш край» вітає Великий Дальник і дарує 5 кулерів для гарячої води для місцевих шкіл, дитячих садків, а також ФАПу. Сільській раді хочемо піднести картину вашого храму, намальовану учителем малювання місцевої школи Наталією Крец», – зазначив Петро Кіссе.

Також отримали привітання та подарунки від «Нашого краю» жителі села Маяки.

Вітаючи жителів села Маяки Петро Кіссе побажав, щоб майбутня ОТГ, центром якої буде село Маяки, стала прикладом для всіх сіл Біляївського району.

«З огляду на підготовку до виборів в ОТГ з центром в Маяках, «Наш край» бажає вам подальшого розвитку і процвітання. Нехай ваша майбутня об’єднана громада стане прикладом для всіх сіл Біляївського району», – побажав Петро Кіссе.

Також він підкреслив, що вже кілька років «Наш край» докладає багато зусиль для розвитку спорту в регіоні.

«Протягом останніх двох років за підтримки «Нашого краю» проведено понад 7 турнірів з футболу серед дітей в Біляївському районі, а в останньому турнірі команда села Маяки зайняла почесне перше місце. Їм вручили Кубок переможця, грамоти та цінні призи. Хочу зазначити, що всім командам хотілося грати в формі національних жовто-синіх кольорів і хлопцям стало трохи важко відрізняти один одного. Тоді ми вирішили подарувати їм репліку футбольної форми королівського клубу «Реал Мадрид». Також для розвитку спортивної культури серед школярів, нещодавно ми подарували футбольні м’ячі, а сьогодні даруємо волейбольні, для розвитку не тільки футболу, але і інших видів спорту»,- зазначив Петро Кіссе.

Концертна програма свята в Маяках виявилася насиченою та яскравою. Виступи місцевих юних артистів, музичні подарунки від народного артиста України Миколи Свидюка і кращої одеської групи «Jam Band» привели в захват усіх глядачів. А в завершенні свята всі насолодилися незабутнім феєрверком.