Депутат від «Нашого краю» перевірив ремонт ФАПу в селі Секретарівка

11.09.18Petr Kisse FAP remont07 - Депутат від «Нашого краю» перевірив ремонт ФАПу в селі Секретарівка

Напередодні Дня медичного працівника депутат Біляївського районного ради від партії «Наш край» Петро Кіссе відвідав ФАП в селі Секретарівка Біляївського району, де привітав медпрацівників з професійним святом і перевірив якість проведеного капітального ремонту. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

За словами завідуючої ФАПу Лесі Холодкова, 25 років в приміщенні не було ремонту.

«Зовсім недавно наш ФАП знаходився в жахливому стані. Ви розумієте, що тут було? Тут тріщини були такі, що видно було сусідів, а штукатурка сипалася на голову! Вакцину зберігати ніде, бо холодильник був відсутній. Тепер працюється легше! Людям сюди тепер приємно зайти!», – наголосила Леся Холодкова.

У свою чергу, Петро Кіссе позитивно оцінив результати капітального ремонту ФАП. Він повідомив, що ремонт проводився в два етапи через брак фінансування.

«Були замінені вікна, підлогу зробили в плитці, зробили стелю, стіни. Справа лікарів важка і відповідальна, цим людям дуже часто ми зобов’язані не тільки здоров’ям, але і життям! Тому, користуючись нагодою, хочеться щиро привітати Вас, дорогі медики, і побажати довгих років життя і професійних досягнень», -зазначив Петро Кіссе.