Депутат від «Нашого краю» передав вихованцям дитячого центру на Житомирщині подарунки до свята

20.12.21photo 2021 12 20 15.34.54 - Депутат від «Нашого краю» передав вихованцям дитячого центру на Житомирщині подарунки до свята

Вихованці Миропільського Центру розвитку дитини у Житомирській області отримали подарунки до Дня Святого Миколая. Це відбулось за фінансового сприяння депутата Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака.

Напередодні дня Святого Миколая голова Миропільської селищної ради від «Нашого краю» Світлана Власюк разом із заступницею Іриною Яцковою та представниками «Нашого краю» завітали до дітей Миропільського Центру розвитку дитини та передали дітям подарунки від Ігоря Ходака.

Гості привітали усіх працівників закладу з прийдешніми святами та подарували малятам іграшки, запаливши вогник радості та вдячності в очах дітей.

Працівники закладу, батьки та діти вдячні Ігорю Ходаку за приємні, корисні, цікаві подарунки та веселий настрій.

«Шановний Ігоре Євгеновичу! Миропільський ЦРД щиро дякує вам за подарунки для дітей, за підтримку, увагу, за щедрість душі! Такі приємні моменти ще довго будуть згадувати діти, адже кожен з них потребує уваги і любові. А люди, котрі не залишаються байдужими саме в цей день, є прикладом милосердя та доброти», – подякували працівники Миропільського ЦРД.