Депутат від «Нашого краю» передав новорічні подарунки жителям Любарської громади на Житомирщині

10.01.22lyubar ng - Депутат від «Нашого краю» передав новорічні подарунки жителям Любарської громади на Житомирщині

Працівники Територіального центру Любарської селищної ради, працівники поштових відділень та листоноші, а також  діти та працівники Любарської школи-інтернат отримали подарунки до новорічних свят. Передав гостинці любарцям депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак.

Представники «Нашого краю» Любарської громади передали працівникам Територіального центру щирі теплі слова та новорічні подарунки напередодні нового 2022 року.

«Це люди з добрими і чуйними серцями, відкритими душами, багаті на добрі безкорисливі справи, які знають, що таке одинока старість і як необхідні одиноким літнім людям увага і фізична допомога. Вітаємо та дякуємо вам за роботу», – привітали соцпрацівників представники «Нашого краю».

Також подарунки від мецената отримали працівники поштових відділень та листоноші Любарської громади.

«З гарними новинами і чуйним словом листоношу завжди чекають в кожному дворі. А у віддалених селах спілкування з листоношею – це джерело інформації, обмін думками, нові враження, новини світу і громади. Ми вдячні їм за турботу», – зазначила Тетяна Катанаха, член політичної партії «Наш край».

Представники «Нашого краю» завітали також і до Любарської школи-інтернату. Після святкової новорічної вистави партійці передали вихованцям закладу подарунки та привітання з прийдешніми святами від Ігоря Ходака.