Депутат від “Нашого краю” передав книги виховного змісту навчальному закладу на Чернігівщині

30.06.2130 06 chernygov 2 - Депутат від "Нашого краю" передав книги виховного змісту навчальному закладу на Чернігівщині

Депутат Сновської міської ради від партії «Наш край», журналіст Павло Солодовник передав комплект літератури виховного змісту навчальному закладу села Тур’я. Найближчим часом він має намір передати такі книги іншим школам громади.

За його словами, відповідальність, чесність, повагу, доброту та співчуття варто виховувати у дітей з раннього віку.

Книга «Уроки виховання характеру» в цьому дуже допоможе.

«В нинішній жорстокий і підступний час як ніколи для дітей важливе духовне виховання. Сильна людина – це людина з добрим чуйним серцем! Саме цьому вчить література від Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія», – зазначив депутат.

Він також повідомив, що партійна команда налагодила співпрацю з цим благодійним фондом, адже також виступає за принципові позиції й цінності: родини – традиційні, діти – щасливі, люди – добрі й чуйні, світ – в гармонії!

«Комплект книг (понад 100 шт. різних найменувань) для села Тур’я передав моєму товаришу, молодому прогресивному старості Олександру Артюшенку. Дякую депутату Чернігівської обласної ради Юрію Музиці за організаційну й кураторську допомогу», – підкреслив Павло Солодовник.

Також він має намір найближчим часом передати комплекти книг від благодійного фонду в кілька навчальних закладів населених пунктів Сновської громади.