Депутат від «Нашого краю» отримав державну відзнаку за розвиток спорту в Запорізькій області

07.12.21futbol - Депутат від «Нашого краю» отримав державну відзнаку за розвиток спорту в Запорізькій області

Міський голова Бердянська в період 2016-2020 років та депутат Бердянської міської ради від політичної партії «Наш край» Володимир Чепурний отримав державну відзнаку «За розвиток українського спорту». Цією нагородою уряд відзначив його внесок в розвиток спортивної інфраструктури Бердянська.

Завдяки системній роботі Володимира Чепурного в місті модернізують та проводять реконструкції спортивних закладів. На футбольному полі головного стадіону Бердянська «Енергія» покладено сучасний штучний газон, проведено реконструкції спортивних майданчиків у гімназії №3 та школі №20, а також стадіону в ЗОШ №3.

Як президент Бердянської федерації футболу депутат значну увагу приділяє розвитку цього виду спорту в регіоні. В результаті на третій конференції Запорізької обласної асоціації футболу відзначили значну роль Бердянська у розвитку футболу області. Адже футбольні команди міста взяли участь в обласній першості серед дорослих, у турнірі серед дітей чотирьох вікових категорій та серед юнаків у двох категоріях чемпіонату України.

Нині Володимир Чепурний як член гуманітарної комісії продовжує займатися питаннями розвитку спорту та ініціював рішення сесії щодо виділення на розвиток спортивної інфраструктури Бердянська 5% надпланових доходів міського бюджету.