Депутат від «Нашого краю» організував екскурсію для школярів в екопарк на Чернігівщині

22.07.2122 07 chernygov - Депутат від «Нашого краю» організував екскурсію для школярів в екопарк на Чернігівщині

Школярі Сновської громади поїхали на екскурсію в еко-парк «Dereville», що розташований у селі Отрохи на Чернігівщині. Організував поїздку для дітей депутат Сновської міської ради від партії «Наш край» Павло Солодовник.

В еко-парку для дітей влаштували екскурсію на джипах, знайомство із муфлонами, буйволами, конями Пржевальського, шотландськими коровами, оленями, лосихою, ланями, ламою і навіть верблюдами. Всього в еко-парку проживає близько півтисячі різноманітних тварин.

«Із стовідсотковою впевненістю можу заявити, що ці діти точно стали щасливішими. Безмежна вдячність власникам комплексу «Dereville» Айку і Шушан Памбухчян за запрошення. Це люди не лише із оригінальною філософією життя, а й з чуйним серцем і свідомістю благодійників», – говорить Павло Солодовник.

Депутат упевнений, що такі екскурсії залишають у дітей яскраві враження і збагачують їхнє життя.

«Щасливі діти збудують щасливу і розвинену Україну, тому треба дбати про нашу молодь, і тоді молодь подбає про майбутнє нашої країни. Найкраща інвестиція – в щастя дітей», – переконаний Павло Солодовник.

22 07 chernygov 3 829x1024 - Депутат від «Нашого краю» організував екскурсію для школярів в екопарк на Чернігівщині 22 07 chernygov 2 1024x768 - Депутат від «Нашого краю» організував екскурсію для школярів в екопарк на Чернігівщині