Депутат від «Нашого краю» оплатив поїздку вокального ансамблю «Кам’янчаночка» на фестиваль в Очаків

27.07.2127 07 herson - Депутат від «Нашого краю» оплатив поїздку вокального ансамблю «Кам’янчаночка» на фестиваль в Очаків

Вокальний ансамбль «Кам’янчаночка» з села Острадокам’янка Бериславського району отримав змогу поїхати на фестиваль до Очакова. Фінансову підтримку колективу надав депутат Херсонської обласної ради фракції «Наш край» Микола Дмитрук.

«Фінансова підтримка – це добра воля усіх, хто має змогу це робити. Я вітаю усіх, хто робить це від душі та закликаю долучатися. Моя позиція – робити це не від виборів до виборів, коли потрібно купити голоси виборців, а тоді коли людям потрібна підтримка. Мешканців Бериславського району я підтримую понад 20 років й підтримуватиму надалі», — зазначив Микола Дмитрук.

Депутат давно відомий у Острадокам’янці своєю готовністю допомагати односельчанам. Ще у 2000-ні роки він придбав тут збанкрутіле господарство і перетворив його в підприємство, де має змогу працювати чимало мешканців цього й сусідніх сіл, аби забезпечувати свої родини.

А «Кам’янчаночка» — гордість Острадокам’янки, адже його учасники не тільки приносять задоволення односельцям, а й прославляють свій край на всю Україну. Тож прохання творчого колективу підтримати місцеві таланти завжди знаходить відгук у керівництва сільгосппідприємства.

Та, як зазначає директор підприємства Олександр Голубничий, радість від доброї справи применшила звістка про те, що люди фонду Ігоря Колихаєва, які знову проявили активність через вибори на 184 окрузі, присвоїли собі цю заслугу.

«Певну фінансову допомогу, наскільки я знаю, цими людьми було надану «Кам’янчаночці» вже після того, як наш ансамбль повернувся з Очакова. Я вважаю, що будь-яка допомога творчим людям не завадить, але присвоєння не своїх заслуг виглядає з боку фонду просто непорядним», — розповів Голубничий.

27 07 herson 2 1024x683 - Депутат від «Нашого краю» оплатив поїздку вокального ансамблю «Кам’янчаночка» на фестиваль в Очаків