Депутат від «Нашого краю» надав 160 тис. грн допомоги Городнянській лікарні для протидії коронавірусу

01.04.20

Керівник фракції політичної партії «Наш край» у Городнянській міській раді Ігор Романенко надав фінансову підтримку у сумі 160 тис. грн Городнянській центральній районній лікарні для протидії коронавірусу і закликав місцевих підприємців долучатися.

Депутат допоміг придбати засоби захисту медикам, які лікуватимуть хворих на коронавірус, у випадку захворювання у районі, а відтак, подбав про захист і безпеку усіх жителів громади. Адже нині пандемія коронавірусу стала викликом для всього світу – від величезних мегаполісів до маленьких громад.

«Ця допомога для нашої лікарні є дуже важливою, оскільки лікарі першочергово мають бути убезпеченими від зараження. Звісно, ми всі маємо дотримуватися карантину, аби зупинити небезпеку, але одночасно маємо бути готовими до подолання її наслідків», – зауважила Світлана Більська, секретар Городнянської міськради.

Ігор Романенко зазначив, що до нього звернулися з районної лікарні щодо фінансової підтримки у цей непростий час і він не залишився осторонь проблем, адже найвищою цінністю завжди є життя і здоров`я людей. За виділені кошти медичним працівникам Городнянської лікарні придбають респіратори, біозахисні костюми, антисептики, дезінфікуючі засоби тощо.

«Я сподіваюся, що мій приклад буде мотивуючим для інших, і місцеві підприємці об’єднаються для придбання  такого потрібного нині апарату штучної вентиляції легень, оскільки в лікарні є два прилади – 1970-тих років і 1980-тих років. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо захистити місцевих жителів і змінити ситуацію на краще», – сказав Ігор Романенко.

Вдячність за надану допомогу депутату висловили працівники лікарні і міський голова Городні Андрій Богдан.