Депутат від «Нашого краю» на Житомирщині привітав Романівську спільноту вірян зі святами

10.01.22spilnota - Депутат від «Нашого краю» на Житомирщині привітав Романівську спільноту вірян зі святами

Романівська спільнота вірян західного обряду на Житомирщині відзначила новорічні свята й Богоявлення Господнє. Депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак спільно з представниками місцевої влади привітав із цими святами вірян.

Ігор Ходак спільно з представниками місцевої влади завітав до Романівської спільноти вірян західного обряду та привітав з новорічними святами та Богоявленням Господнім.

«Вітаємо з цим прекрасним та світлим святом – Богоявленням Господнім! Бажаємо миру, добра, Божої ласки та благословення, нехай наші серця переповнюються радістю, безмежною любов’ю та ласкою», – зазначив депутат у вітальному слові.

Богоявлення Господнє – це Свято Трьох Царів. Святкування Богоявлення включає відвідини урочистої меси в костелі. По західній традиції в день Богоявлення здійснюється не тільки освячення води, але також ладану і крейди, яким віруючі пишуть біля входу в свої будинки літери СМВ (скорочення фрази Christus mansionem benedicat – «хай Христос благословить цей дім»). За іншою версією, ці літери означають перші букви в іменах царів-волхвів: Каспар, Мельхіор, Валтасар (К+М+В).

Люди вірять, що ці літери відганяють злі сили і злі помисли від будинку і від благополуччя сім’ї, що живе в ньому.