Депутат від «Нашого краю» допоможе відновити дорогу і водопостачання на Житомирщині

16.07.2116 07 zhytomyr - Депутат від «Нашого краю» допоможе відновити дорогу і водопостачання на Житомирщині

Жителі селища Романів у Житомирській області ініціювали ремонт дороги і будівництво системи водопостачання. Допомогу в реалізації цих проєктів пообіцяв надати депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак.

Зокрема, під час зустрічі із жителями району Склозаводу депутат пообіцяв надати технічну і фінансову допомогу для відновлення місцевої дороги. Також за ініціативи представників громади в районі облаштують зупинку для шкільного автобуса, а також дитячий майданчик. Для реалізації цих планів була створена робоча група на чолі з депутатом селищної ради Олексієм Капінусом. Серед першочергових рішень – облаштування місця розвороту великовагового транспорту, відновлення асфальтного покриття.

А от в іншому районі – по вулиці Богдана Хмельницького – жителі потребують налагодження водопостачання. Ігор Ходак пообіцяв покрити із власних коштів частину витрат на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Робочу групу у цьому мікрорайоні очолила депутатка селищної ради Марія Сосновська.

На думку Ігоря Ходака, подібні зустрічі та відкритий діалог з громадою знімають градус соціальної напруги і дають можливість обговорити конкретні дії та плани, а не марнувати час у конфліктах.