Депутат від «Нашого краю» допоміг видати книгу

20.02.20

Презентація книги відомої українсько-білоруської письменниці Лілії Бондаревич-Черненко «За годину до раю» відбулася у Прилуцькій районній бібліотеці. Видання побачило світ за допомоги депутата від «Нашого краю» Сухополов’янської ОТГ Віталія Лічмана, який долучився до проекту разом з іншими благодійниками.

За його словами, підтримка книговидання має важливе значення не лише для тих, хто любить читати, виконуючи просвітницьку місію, а й сприяє популяризації Прилуцького краю.

«Я познайомився із Лілією Бондаревич-Черненко ближче нещодавно – це чудова жінка, талановита письменниця. Ми і надалі будемо підтримувати творчих земляків», – підкреслив Віталій Лічман.

Макет книги створений за допомоги обласної влади у рамках відповідної програми, а з друком допомогли небайдужі прилучани.

Книга «За годину до раю» включає 25 історій – «25 доль різних людей складають поліфонічне полотно думок і сподівань, спогадів і надій, печалей і мрій. Це історії-сповіді, і вони не схожі одна на одну, бо кожен прийшов у старість зі своїм наплічником. У них є біль і зворушливість, іронія і гумор, відважна щирість. А щасливим, виявляється, можна бути не тільки у 30, а й 70 і 80 років…».