Депутат від «Нашого краю» допоміг відкрити вже другу кисневу станцію на Житомирщині

16.09.2116 09 zhytomyr - Депутат від «Нашого краю» допоміг відкрити вже другу кисневу станцію на Житомирщині

У Романівській лікарні на Житомирщині відкрили кисневу станцію. Проєкт реалізували за фінансової підтримки та ініціативи депутата Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака.

 

Ігор Ходак ініціював, організував та фінансово долучився до встановлення кисневої станції в Романівській лікарні. Вартість проєкта кисневої станції – 2 мільйони 700 тисяч гривень. З них пів мільйона гривень виділив меценат. Це вже другий проєкт, який реалізував депутат. Кілька місяців тому подібну станцію відкрили у Чуднівській лікарні.

Меценат розповідає: ідея виникла тоді, коли в лікарнях катастрофічно не вистачало кисню, і медики зверталися за допомогою. Однак проблема була не у грошах, а у відсутності кисневих балонів.

За словами директорки КНП «Романівської лікарні» Ірини Серт, тепер станція спроможна виготовляти 2,5 балонів кисню за годину – це приблизно 60 за добу. У найважчий період пандемії використовували до 40 балонів, отже тепер лікарня забезпечена киснем для ковідних пацієнтів, а це – колосальна економія коштів.

«Всі ці люди, які будуть лікуватися, – це ті люди, які працюють на наших підприємствах. Тому бізнес має дбати про здоров’я нації. Без людей жодне підприємство існувати не буде», – зазначає депутат Ігор Ходак.

Лікарі вдячні меценату за допомогу, підтримку та розуміння, адже медики, як ніхто, знають ціну життя. Відтепер, завдяки безперебійному кисню, лікування під час пандемії стане в рази легшим.