Депутат від “Нашого краю” допоміг придбати кисневий генератор для районної лікарні на Житомирщині

17.05.21photo 2021 05 17 12 42 51 e1621244806781 - Депутат від "Нашого краю" допоміг придбати кисневий генератор для районної лікарні на Житомирщині

Депутат від партії  “Наш край” допоміг придбати кисневий генератор вартістю 1млн.160 тис. гривень для Чуднівської районної лікарні на Житомирщині. Близько половини цієї суми виділив із власних коштів депутат Житомирської обласної ради від партії “Наш край” Ігор Ходак.

Завдяки апарату, пацієнти з ковідними ускладненнями Чуднівської районної лікарні зможуть отримувати понад двісті літрів кисню щохвилини. Наразі він працює не на повну потужність, оскільки у тому немає потреби. Загалом, новий генератор забезпечить киснем 50 ліжок. Нині в лікарні 28 пацієнтів, 8 з яких потребують кисневої підтримки, вони отримують її у повному обсязі.

“Я не бачив іншого виходу для Чуднівської лікарні, як придбання власної автономної станції кисневого забезпечення. Новий генератор коштував більше 1 млн грн, місцевий бюджет самотужки таку суму не міг осилити. Раціональне співфінансування 50/50 дозволило реалізувати проєкт встановлення необхідного обладнання”,- зазначив депутат.

За словами Ігоря Ходака, завдяки співфінансуванню подібний генератор кисню буде встановлений і в Романівській районній лікарні.

“Неодноразово наголошую, що підтримка бізнесу тут визначна, завжди закликаю колег-підприємців не стояти осторонь, долучатись, об‘єднувати фінансові ресурси і отримувати потрібні суми для придбання необхідного обладнання для медичних закладів. Бізнес має сьогодні підтримати медичну сферу, інертність не врятує жодне життя. Хотів би вірити і бажати, аби такі генератори мали усі лікарні. Адже кисень необхідний пацієнтам і лікарям не лише у період пандемії”,- наголосив Ігор Ходак.