Депутат від “Нашого краю” допомагає родині, яка через пожежу втратила житло

10.02.21

Депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Олександр Демиденко допомагає родині, яка через пожежу втратила житло.

У родини Моргунів, де виховуються двоє дітей, із села Андріївка Михайло-Коцюбинської громади у січні згорів будинок. За попередніми висновками, пожежа сталася через несправність газового обладнання. Сім’ю підтримав депутат від «Нашого краю», обраний у цьому окрузі.

«Моя життєва позиція – чужої біди не буває, а найбільший недолік – байдужість. Тому намагаюся підтримувати своїх земляків, які опиняються у скрутних життєвих обставинах. Відвідав родину Володимира і Тетяни Моргунів із с. Андріївка Михайло-Коцюбинської громади, у яких згорів будинок, де вони мешкали разом із двома дітьми-школярами Олександром та Вікторією. Надав необхідну матеріальну допомогу, і впевнений, що спільними зусиллями у подальшому зможемо забезпечити цю родину житлом», – повідомив Олександр Демиденко.

Як повідомлялося, торік представники партії «Наш край» допомогли придбати житло багатодітній родині Самоненків із села Антоновичі Михайло-Коцюбинської громади, у яких будинок згорів внаслідок підпалу.