Депутат від «Нашого краю» нагороджений «Почесною відзнакою» Червоного Хреста

22.05.18

IMG 5771 300x200 - Депутат від «Нашого краю» нагороджений «Почесною відзнакою» Червоного ХрестаДепутат Миколаївської обласної ради, керівник Снігурівської районної партійної організації «Наш край» Андрій Закусилов удостоєний вищої нагороди товариства Червоного Хреста України «Почесна відзнака» за благодійну діяльність і проявлене милосердя. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Цю нагороду вже відомому на Миколаївщині волонтеру, вручили з нагоди 100-річчя діяльності Товариства Червоного Хреста України, основна мета діяльності якого – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф і аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України в їх діяльності в гуманітарній сфері, говориться в повідомленні.

Депутат облради Андрій Закусилов почав свою співпрацю з представництвом Червоного Хреста в Снігурівці приблизно 3 роки тому. Перша допомога, яка була надана спільними зусиллями – надання продуктів харчування малозабезпеченим людям. Потім пішли інші акції і волонтерський крило почало розвиватися.

Як зазначає сам Андрій Закусилов, для нього ця нагорода дуже дорога і висловив надію на подальшу співпрацю з товариством Червоного Хреста.

«100 років милосердя. Я щиро вітаю всіх членів Товариства Червоного Хреста з цим ювілеєм. Те, що протягом цілого століття роблять ці люди, часом дивує, вражає. Наша спільна робота в Снігурівці – це крапля в морі в порівнянні з тими глобальними програмами, які реалізує це суспільство в Україні і по всьому світу. Але я переконаний, що, якщо кожна людина буде робити хороші, добрі і милосердні справи в своєму краї – по всьому світу стане набагато більше врятованих життів», – сказав Андрій Закусилов.