Депутат Сновської міськради пропонує підтримати селян, передбачивши виплати на молодняк великої рогатої худоби

30.12.20bychky - Депутат Сновської міськради пропонує підтримати селян, передбачивши виплати на молодняк великої рогатої худоби

Депутат від «Нашого краю» Сновської міської ради Павло Солодовник пропонує підтримати селян, передбачивши виплати господарствам на молодняк великої рогатої худоби. Відповідний депутатський запит підтримали його колеги під час сесії Сновської міської ради.

За словами Павла Солодовника, до нього звернулися жителі села Кучинівка з проханням допомогти вирішити проблему, що виникла після перегляду урядової програми підтримки сільського господарства.  Раніше цією програмою передбачалися дотації на молодняк великої рогатої худоби (2500 гривень за теля). Утім, в 2021 році відповідна дотація не передбачена.

Депутат від «Нашого краю», зважаючи на проблему, яка стосується всіх сіл громади і області загалом, підготував депутатський запит, що був проголосований на сесії Сновської міської ради.

«Попросив Сновську міську раду звернутися із письмовими листами до Чернігівської обласної ради та Чернігівської обласної державної адміністрації з проханням допомогти селянам, проаналізувати можливі варіанти виходу із ситуації, розробити та затвердити програму підтримки сільського господарства, яка б передбачала фінансову допомогу людям, які тримають молодняк ВРХ. Депутатам дякую за підтримку. Сподіваюся на позитивний фінал цієї історії», – наголосив Павло Солодовник.