Депутат от «Нашего края» предложил провести аудит в Департаменте ЖКХ Николаева

19.09.18Snymok ekrana 2018 09 19 v 12.51.59 - Депутат от «Нашего края» предложил провести аудит в Департаменте ЖКХ Николаева

Депутат від фракції «Наш край» в Миколаївській міськраді Владислав Ентін запропонував звернутися в правоохоронні органи і провести аудит в Департаменті ЖКГ, щоб перевірити ефективність використання виділених грошей. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Владислав Ентін зазначив, що аудиторська перевірка допоможе дізнатися кількість грошей, використаних за призначенням: на ремонт доріг, освітлення, дахи та інше.

“Більшість депутатів сьогодні підтримують мою ідею з приводу реорганізації департаменту ЖКГ. Тому що сьогодні він займається всім, а за фактом ми бачимо постійні корупційні складові в діях тих чи інших чиновників, які очолюють цей же департамент. На сьогоднішній день я бачу ситуацію таку: або наша комісія, або сесія звертаються офіційно в правоохоронні органи, в службу держаудиту, яка проводить повністю перевірку з 2015 року по сьогоднішній день. Проводиться аудиторська перевірка, нам видають цифри про те, що було використано за призначенням, де було не використано. Замовлення тих же доріг, освітлення, ремонту дахів і все, що департамент здійснює, і вони дають висновок”, – заявив він.

Депутат вважає, що департамент ЖКГ має залишити за собою лише функцію контролю, а всі інші повноваження віддати в районні адміністрації.

“На підставі цих всіх висновків ми дивимося, що віддаємо в райони, а що залишається за департаментом ЖКГ. Як я бачу, функцію контролю потрібно залишити за департаментом ЖКГ, а все інше віддати в районні адміністрації. Районні державні адміністрації сьогодні виконують більше робіт, ніж департамент . Департамент роздає роботи КП, які без тендерів проводять договірні взаємини з підрядниками, минаючи тендер. Сьогодні ви не хочете показувати ту роботу, яку реально виконує департамент ЖКГ”, – заявив Владислав Ентін.