Депутат Олег Недава взяв участь в Міжнародному Екологічному Форумі

28.04.17unnamed 3 - Депутат Олег Недава взяв участь в Міжнародному Екологічному Форумі

Лідер «Нашого краю» в Донецькій області, народний депутат Олег Недава взяв участь в Екологічному форумі, який 27 квітня проходив у Львові. Ключовою темою форуму було системне поводження з твердими побутовими відходами.

На форумі були присутні міжнародні компанії, які розробляють Стратегію поводження з твердими побутовими відходами для України, міжнародні фахівці, вчені, громадські діячі, народні депутати та активісти.
За словами Олега Недава, він здивований відсутністю представників Мінприроди на такому важливому для України заході.
«Вирішення проблеми поводження з побутовими відходами турбує всіх: громадськість, місцеву владу, екологів, вчених, міжнародні організації та фінансові структури. Тільки не Мінприроди, представники якого не знайшли часу для участі в роботі екологічного форуму», – зазначив Олег Недава.

Під час свого виступу, народний депутат нагадав про свої законодавчі ініціативи по роботі з побутовими відходами та досвід українських кампаній в Луганській області, які в 2013 році завершили рекультивацію Олександрівського звалища і будівництво нового полігону побутових відходів з сучасними технологіями, біогазової установкою і можливістю очищення фільтрів. Це реальний досвід, який повністю збігається з тим проектом, що презентувала французька компанія і який був реалізований в 2007 році у Марселі.

«Я переконаний, ми маємо всі можливості а також підтримку міжнародних фінансових інститутів для того, щоб розпочати вирішення проблем поводження з відходами в Україні,зокрема, у Львові», – підсумував Олег Недава.