Депутат облради від «Нашого краю» підтримує розвиток Михайло-Коцюбинської ОТГ

25.11.206 - Депутат облради від «Нашого краю» підтримує розвиток Михайло-Коцюбинської ОТГ

Новообраний депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Олександр Демиденко продовжує підтримувати жителів Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади.

У період пандемії коронавірусу важливо не забувати користуватися засобами захисту, насамперед, носити захисні маски в публічних місцях. Як і раніше, найбільш наближеними до небезпеки залишаються медичні працівники, тому депутат облради передав працівникам Михайло-Коцюбинської амбулаторії захисні маски. Олександр Демиденко ознайомився з відремонтованою за його кошти палатою денного стаціонару.

Відвідав він і кілька освітніх закладів у громаді. «Якісна освіта дітей – це наше майбутнє, а тому вкрай необхідно створювати хороші умови для навчання дітей у сільських школах», – переконаний Олександр Демиденко. Він передав шкільні меблі для учнів одного з класів Пакульської загальноосвітньої школи, де навчаються понад 80 дітей. Учні школи села Ковпита отримали сучасний телевізор для використання його в навчальному процесі. Це покращить їхні умови навчання та мотивуватиме здобувати нові знання. Школярі 4-го класу в селі Ведильці теж зможуть навчатися з використанням сучасних методів завдяки новому ноутбуку. Ще один ноутбук Олександр Демиденко подарував у дитячий садок смт. Михайло-Коцюбинське.

Депутат Чернігівської облради від «Нашого краю» наголосив, що і надалі працюватиме для покращення життя в Михайло-Коцюбинській громаді, а також має плани щодо поліпшення соціального захисту людей старшого віку в ОТГ.7 1024x768 - Депутат облради від «Нашого краю» підтримує розвиток Михайло-Коцюбинської ОТГ 6 1024x768 - Депутат облради від «Нашого краю» підтримує розвиток Михайло-Коцюбинської ОТГ 4 1024x768 - Депутат облради від «Нашого краю» підтримує розвиток Михайло-Коцюбинської ОТГ

1 1024x768 - Депутат облради від «Нашого краю» підтримує розвиток Михайло-Коцюбинської ОТГ