Депутат «Нашого краю» посприяв закупці сучасного хірургічного обладнання до Чуднівської лікарні

28.01.22chudnivska likarnya 1 - Депутат «Нашого краю» посприяв закупці сучасного хірургічного обладнання до Чуднівської лікарні

У хірургічному відділенні Чуднівської лікарні на Житомирщині з’явилось сучасне обладнання. Це відбулось за фінансової підтримки депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака.

У Чуднівській  лікарні медичне устаткування хірургічного відділення  поповнилося  новим  медичним  приладом, який допомагає швидшому загоєнню ран у післяопераційний період.

Ініціативу партійців «Нашого краю» в Чуднівській громаді та лікарів хірургічного відділення Чуднівської лікарні підтримали Ігор Ходак разом з депутатом Житомирської районної ради від «Нашого краю» Віктором Мельником.

ВАК – система, покладена в  основу нового підходу догляду за хворими в післяопераційний період та пацієнтів з хронічними захворюваннями, що супроводжуються повільним завоюванням ран. Це інноваційне та сучасне обладнання, яке надважливе для роботи лікарів.

За словами завідуючого хірургічного відділення Чуднівської лікарні Богдана Сметанюка, застосування нового обладнання із використанням змінного комплекту стерильної системи вакуумної перев’язки дозволяє пришвидшити процес одужання  хворого. Так, післяопераційна рана загоюється всього за  тиждень. Для порівняння, раніше такий процес тривав місяць.

Відтепер в Чуднівській лікарні таке сучасне обладнання буде застосовувати на практиці лікар-хірург з багаторічним стажем В’ячеслав Бондаренко, який працює в закладі з 2010 року.

За кошти Ігоря Ходака також додатково придбали комплекти стерильних систем для проведення вакуумних перев’язок.

На Житомирщині медичний відсмоктувач БІОМЕД працює у хірургічному відділенні Житомирської обласної лікарні ім. О.Гербачевського,  а  також у  лікарні у Новограді-Волинському. Відтак Чуднівська лікарня стала третім  лікувальним закладом з такими технологіями.