Занедбане приміщення аптеки №34 потрібно перебудувати під соціальне житло, – Володимир Луста

28.07.17

Депутат Миколаївської обласної ради від “Нашого краю” Володимир Луста запропонував передати на баланс Снігурівського району зруйновану будівлю обласного комунального підприємства «Фармація», де раніше знаходилася аптека №34 і перебудувати його під житло для медиків і вчителів.

Депутат підкреслив, що піднімав питання про передачу приміщення «Фармації» на баланс району, ще кілька років тому, коли Снігурівський райдержадміністрацію очолювала Тетяна Твардовська. Однак ніякої реакції від Твардовської так і не було.

На сьогоднішній день Луста сподівається, що нинішня глава РДА Інна Бойко і новообраний мер Снігурівки Леонід Голобля якнайшвидше вживуть всіх необхідних заходів, щоб врятувати поки ще придатне для використання приміщення аптеки № 34.

Разом з цим Луста зауважив, щоб виправити ситуацію, яка склалася з комунальним майном, крім керівництва Снігурівського району, повинні бути зацікавлені його власники – обласна рада і управління з питань майна комунальної власності Миколаївської ОДА. Адже, як зазначив Луста, робота, яка ведеться управлінням під керівництвом Ольги Відіної, є незадовільною.